Naše kuchyně si vždy zaslouží moderní a designové spotřebiče.

Velice si zakládáme na kvalitě a designu, a proto do našich kuchyní doporučujeme pouze prověřené a kvalitní spotřebiče. Patří mezi ně také spotřebiče značky AEG, konkrétně aktuální prémiová řada AEG Mastery. „Kuchyně, které šéfujete vy“. To je slogan pro tuto řadu, která nabízí vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě, rychlost a vysokou míru samostatnosti.

Nadčasové spotřebiče AEG, které se hodí svým designem do rustikálních i moderních kuchyní.

Aktuálně v naší obchodní síti probíhá podzimní akce AEG Mastery Cashback. Kupte si spotřebič této řady a získejte peníze zpět. Více informací naleznete na www.aeg.cz

Skvělá je především multifunkční parní trouba AEG Mastery. Příprava pokrmů v ní zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová jeho barvu a strukturu. Vaření v páře uchovává vitaminy, stopové prvky a živiny.

Indukční desky AEG Mastery, které jsou rychlé, přesné a dokonale flexibilní. Čtyři samostatné segmenty desky se mohou díky funkci FlexiBridgeTM spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba.

V závěru nesmíme zapomenout ani na myčky nádobí ComfortLift®. Unikátní systém myček ComfortLift® umožnuje hladce nadzvednout spodní koš na nádobí na úroveň horního koše, není tak potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat. Tyto skvělé designové spotřebiče si jistě zaslouží pozornost, ideálně při vaší nejbližší návštěvě kteréhokoliv studia obchodní sítě HANÁK.

Zpět na aktuality