Partneři

HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Přední český výrobce nábytku a interiérových dveří nejvyšší kvality. Nabídka je svým rozsahem a kvalitou zcela ojedinělá. Každý rok splníme sen o krásném a kvalitním bydlení řadě klientů.
Největší předností výrobků HANÁK je kromě vysoké kvality i takzvaný INTERIOR CONCEPT HANÁK. Ten představuje veškerý nábytek na míru. Kuchyně, obývací pokoje, interiérové dveře, ložnice, šatní skříně a šatny, dětské a studentské pokoje, pracovny, koupelny a další. Vše v jednom designu, jedné kvalitě a jedné značce.

RECOR

Recor je belgický výrobce sedacích souprav. Společnost vznikla v roce 1949, dnes je rozšířená ve více než 40 zemích světa. Jedná se o rodinnou společnost, má kolem 1 000 zaměstnanců a 7 výrobních závodů v Evropě. Sedačky jsou ceněné pro svou vysokou kvalitu a italský design. Firma Recor se pravidelně účastní mezinárodních veletrhů, např. v Itálii, Kolíně nad Rýnem, Moskvě, Singapuru, a další.

LANDIA management s.r.o.

Landia Management s.r.o. je ryze českou inženýrskou a investiční společností, která se soustředí na rezidenční, rozvojové a volnočasové projekty na území Prahy: od počáteční ideje, přes vypracování koncepce a projektové dokumentace, legislativní proces, po vlastní realizaci a prodej či pronájem produktů koncovým klientům. Tým tvoří profesionálové aktivní na českém trhu nemovitostí od jeho počátků. Za tu dobu jsou spojeni s desítkami úspěšných projektů, které spoluvytvářejí novou podobu některých městských částí. A vyšší standard života v metropoli, včetně nových možností aktivního odpočinku.

PENTA investments

„Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do brownfieldů přinášíme život, do měst světovou architekturu. Všechno se silným akcentem na životní prostředí.“

STAR GROUP Ltd

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Všechny zakládající subjekty mají za sebou v této oblasti významné úspěchy.

Spojením znalostí a profesionálních zkušeností manažerů společností vytvořili skupinu se silným obchodním tahem a kreativním myšlením.

YIT Stavo s.r.o.

YIT Stavo, vzniklá spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008, realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy. Při výběru lokalit jsou důležitými kritérii občanská vybavenost, snadná dostupnost do centra a blízkost přírody.

CENTRAL GROUP a.s.

CENTRAL GROUP a.s. je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Potvrzuje to i statistika prestižního mezinárodního magazínu CIJ (Construction & Investment Journal), který firmu zařadil mezi desítku největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě.

Bosch Spotřebiče

K vaření, mytí nádobí, praní prádla, chlazení, přípravě pokrmů nebo kávy: zamilujete si kvalitu, spolehlivost a preciznost domácích spotřebičů Bosch.

Siemens spotřebiče

Vestavné spotřebiče Siemens se vyznačují čistým tvarem a jednoduchými liniemi, novými barevnými variacemi a inspirativním světelným konceptem.

Electrolux

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 50 milionů výrobků. Společnost se zaměřuje na vývoj novinek vyznačujících se důmyslným designem založeným na rozsáhlých znalostech zákazníka. Díky tomu je schopna uspokojit skutečné potřeby zákazníků a profesionálů. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, vysavače, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače.

Whirlpool

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. S Whirlpool poznáte rozdíl.

Liebherr chlazení

Vestavné chladničky a mrazničky Liebherr jsou charakteristické svými důmyslnými technologiemi a jsou dodávány v široké paletě rozměrů. Při návrzích našich vestavných spotřebičů je kladen zvláštní důraz na kombinaci energetické účinnosti a vysoce užitečných, inovativních funkcí.

Franke

Dřezy, baterie, odsavače par, sortery a také vestavné spotřebiče FRANKE – už samotná značka znamená kvalitní, univerzální funkčnost a nadčasový design. Nedávných 100 let v historii společnosti je výzvou pro neustálé inovace v oblasti technologie a designu a špičková řešení pro splnění spotřebitelských nároků. Pokud si pro svoji kuchyni zvolíte osobitý styl nebo budete sledovat designové trendy, FRANKE Vám vždy nabídne široký výběr produktů. Více než 100 milionů domácností po celém světě důvěřuje kuchyňským systémům FRANKE. Nechte se jimi inspirovat i Vy a zařiďte si kuchyni bez kompromisů.

Blanco

BLANCO představuje předního výrobce a dodavatele kuchyňských dřezů, směšovacích kuchyňských baterií a košových systémů na třídění odpadu ve světovém měřítku. Nabízí širokou a komplexní nabídku jednotlivých produktů v dokonale sladěných systémových řešeních tak, aby vyhovovaly všem požadavkům.

Obelisk kamenictví

Kámen se všemi svými charakteristickými vlastnostmi, jako je krásná kresba, přírodní původ, škála barevností a v neposlední řadě originalita každého vyrobeného kusu jsou nenahraditelnou součástí vašeho interiéru.

Corian

Kompaktní povrchy DuPont™ Corian® promění kreativní vize ve skutečnost. Lze do něj rýt. Lze jej barvit. Lze jej tepelně tvarovat. Povrchový materiál DuPont™ Corian® může být vším, co si představíte. Vlnitý, organický tvar, téměř bez spojů, s působivými efekty barev a průsvitnosti… Pokud si něco vysníte, můžete to s materiálem Corian® také realizovat.

Technistone

Technistone je vysoce kvalitní materiál, který kombinuje přírodní suroviny (např. křemen) s nejnovějšími technologiemi míchání a lisování. Díky svým unikátním vlastnostem odpovídá praktickým potřebám moderních domácností. Materiál Technistone nabízí široké využití v interiéru i exteriéru, jak pro obytné domy, tak i pro komerční prostory.

Miele

Společnost se soustředí na vlastní značku Miele a její průběžné umístění v prémiovém segmentu trhu. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky. Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá našemu heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.

Promtinvest s.r.o.

FABER je značka designových odsavačů par s více než padesátiletou tradicí.Je uznávaným nositelem pokroku v designu odsavačů par i v technických novinkách. Odsavače FABER jsou krásné, ergonomické, efektivní a tiché. Prvotřídní kvalita odsavačů Faber a dlouholetá tradice jejich prodeje v České republice nám dávají možnost poskytnout na všechny výrobky této značky nejen standardní dvouletou záruku, ale záruku prodlužujeme o další tři roky bezplatného servisu na veškeré funkční díly.

Digestoře Sirius

Zabývá se výrobou luxusních digestoři pro náročné zákazníky, kteří žádají kvalitu a jsou ochotni za ní zaplatit. Nové trendy ve výstavbě domů a bytů vyžadují neustálý vývoj odsavačů par a odvětrání domácností. Firma SIRIUS s.p.a. italský výrobce vysoce kvalitních odsavačů par a kávovarů, se k tomuto úkolu postavila s novou konstrukcí výkonných motorů a speciálních sacích komor a filtrů. Přístroje SIRIUS jsou díky vynikajícímu zpracování, velkému odsávacímu výkonu, originálnímu designu s vysokou tichosti motorů o výkonech až 2 000 m3/h, vyhledávány nejnáročnějšími zákazníky po celém světě, kteří žádají výrobky od skutečného prvotřídního světového výrobce a ne pouze stejnou obchodní značku na všech spotřebičích na úkor jejich kvality.

Schock GmbH

Schock je vynálezcem kamenného dřezu. Naše kořeny jsou sice v Německu, ale s naším nástrojem zvědavosti, závazku a odvahy spoléháme na standardy globálního trhu. Granitový dřez jsme znovu a znovu obnovovali. Jak? Tak, že jsme naši představivost a inovace barevně malovali na stole, v laboratoři – a tím jsme vytvořili přes 200 modelů granitových dřezů ve 40ti barevných provedeních, ale také zajistili budoucnost v našem oboru.

Zanussi

Zanussi je italská společnost, která vyrábí elektrické spotřebiče. Založil ji Antonio Zanussi v roce 1916 v severoitalském Pordenone. U Zanussi najdete kompletní nabídku domácích spotřebičů v žádaném italském designu za rozumnou cenu.

AEG

Ač se to dnes může zdát nemožné, existovaly časy, kdy se umělecká hodnota a estetické cítění nepovažovalo v průmyslové výrobě za významné. Mezi provedením a funkčností byla u masově vyráběného zboží velice slabá rovnováha. Tak tomu alespoň bylo do roku 1907, kdy AEG jmenovalo vizionářského architekta z Německa uměleckým poradcem. Navrhujeme výrobky pro 21. století inspirované vyjimečnou osobností historie Německa a společnosti AEG. Peter Brehens, zakladatel průmyslového designu a duchovní otec dnešního návrhářského týmu AEG

Gaggenau spotřebiče

Gaggenau je výrobce vysoce kvalitních domácích spotřebičů s označením „made in Germany“ a předním světovým inovátorem v oblasti technologie a designu domácích spotřebičů. Značka Gaggenau stála u zrodu řady revolučních novinek, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Gaggenau přináší do domácích kuchyní technologické inovace, jasnou designovou linii a pokročilé funkce, které jsou zcela běžné v moderních profesionálních kuchyních.

Zpět na O nás