Profil společnosti

HANÁK ATELIÉRY CZ s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2001 pod názvem Hanákovy kuchyně v.o.s. Jelikož náš hlavní dodavatel HANÁK NÁBYTEK a.s. rozšířil své výrobní portfolio na kompletní vybavení interiéru nábytkem vč. interiérových dveří, změnila v roce 2009 naše společnost Hanákovy kuchyně v.o.s. právní formu a název na Hanák Ateliery CZ s.r.o.

V Praze provozujeme dva ateliéry, ve kterých prezentujeme širokou nabídku kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, šatních skříní i interiérových dveří. V ateliérech působí jedenáct projektantů, z nichž většina pracuje v oboru více jak 10 let, což je zárukou kvalitního zpracování návrhu kuchyně nebo celého interiéru. Řadíme se mezi největší prodejce kuchyní a interiérů v ČR.

Za poslední tři roky firma realizovala více jak 1200 zakázek, což svědčí o dobrém jméně firmy Hanák Ateliery CZ a je jistou zárukou solidnosti pro naše budoucí klienty.
V rámci charity jsme dodávali kuchyně do nemocnic, škol, domu pro svobodné matky nebo do Klokánku – Fondu ohrožených dětí.

Sponzorujeme mládežnický fotbalový klub.

V roce 2015 jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Šestý smysl podpořili dodávkou kuchyňské linky Dětské centrum Paprsek – středisko DAR na Praze 6, fungující jako denní stacionář pro děti se speciálními potřebami, s postižením kombinovaným, mentálním, tělesným, smyslovým, děti s autismem, (včetně dětí s břišní sondou, kyslíkovou bombou aj.)

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.