Prodejny | Hanák ateliery

V Praze Vás rádi přivítáme v našich dvou interiérových studiích. .


Nejnovější je v Praze 6 - Dejvicích, blízko stanice metra Dejvická.
Druhé je v dvoupatrové budově s vlastním parkovištěm v Praze 9, blízko O2 Arény.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Showroom

Studio Praha 6 – Dejvice

Československé armády 24, Praha 6 – Dejvice

Navštivte nejnovější a také naši největší prodejnu HANÁK NÁBYTEK v Praze. Najdete zde vystaveny nejen kuchyňské linky a kuchyně, ale celá expozice prodejny je koncipována jako INTERIOR CONCEPT. Tedy vybavení kompletního bytu nebo rodinného domu. Od Šatních skříní, šaten, ložnice, sedacích souprav přes kuchyňské linky, jídelní židle až po interiérové dveře. Budete překvapeni jaké možnosti nabízí značka HANÁK NABYTEK.

A s parkováním si nedělejte starosti, prostě zaparkujte poblíž prodejny, vyfoťte nebo opište Číslo úseku (např. P6-1234) a my vám parkování po dobu návštěvy prodejny zaplatíme.

 

Fotogalerie prodejny Dejvice


Studio Praha 9 – Vysočany

Českomoravská 18, 190 00 Praha 9 – Vysočany

Naši druhou prodejnu nábytku značky HANÁK najdete naproti zastávce tramvají č. 25 a 8, kousek od Multi Arény a nádraží Libeň. Pro vás co preferují dopravu autem, je přímo před prodejnou připraveno veliké parkoviště. Na dvou patrech naší prodejny najdete veškerý sortiment nabízený firmou HANÁK NÁBYTEK. Tedy nejen kuchyně, ale i interiérové dveře, jídelní stoly a židle, rozkládací sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a mnoho dalšího.
Expozice v přízemí je již plně zrekonstruována, tak aby odrážela nejnovější trendy v bydlení a zařizování interiérů.