Přeskočit na hlavní obsah

Developerské reference Hanák

SBH Living – Štěrboholy

Developer NEOCITY.

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí s poklidnou atmosférou maloměsta a blízkostí přírody.
Místo dodávky: Praha – Štěrboholy

Detail projektu zde

V zahradách

Developer NEOCITY.

Moderní bydlení plné inspirace
Představte si svůj domov jako místo každodenní inspirace. Stylové bydlení na úrovni, se svěžím architektonickým pojetím a lokalitou, v níž se mísí ozvěny pražské historie s tepem moderní městské čtvrti.
Staňte se součástí rozkvétající Libně a rozkvétejte společně s ní.
Místo dodávky: Praha – Libeň

Detail projektu zde

Rokytka R2

Developer NEOCITY.

Dopřejte si bydlení, ve kterém budou dopravní dostupnost a občanská vybavenost vašimi nejmilejšími sousedy. Dvě novostavby v blízkosti O2 Areny v Praze 9 – Vysočanech nabízejí pohodlný život se všemi výhodami velkoměsta a příjemným prostředím okolí Rokytky.
Místo dodávky: Praha – Vysočany

Detail projektu zde

Viladům Vršní

Developer KINDERWELT INVEST S.R.O

Viladům Vršní je nový developerský projekt situován v Kobylisích v Praze, v České republice.
Bytový dům je postavený z vysoce kvalitních materiálů v moderním designu a nabízí příjemné bydlení.

Detail projektu zde

Viladomy Hvězdárna

Developer Algon a.s. Dopravní a inženýrské stavby

Projekt je tvořen šesti bytovými domy s označením A až F a společnou parkovou plochou. Dotčené území vymezují ulice Karla IV., Husova a Žižkova. V každém z domů je zpravidla 28 bytů od velmi žádaných dispozic 2+kk až po prostorné 4+kk, jejichž výměra se pohybuje od 40 m2 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkón.
Místo dodávky: Praha Chuchle

Detail projektu zde

Velvaria residence- VI Group CZ s.r.o.

Developer VI Group CZ s.r.o., Dodávka kuchyní.

Velvaria Residence je nadčasový projekt od společnosti VI Group CZ. Slučuje všechny nezbytné vlastnosti Vašich nároků na kvalitní zázemí různých věkových kategorií. Nachází se v příměstské obci Horoměřice na severozápadním okraji Prahy necelých 20 minut od centra hlavního města.
Velvaria Residence nabízí přímo ve svém areálu park, sportoviště a odpočinkovou zónu v okolí jezírka. Nechte se zlákat nejpřitažlivější kombinací klidně strávených chvil na skok od ruchu metropole
Místo dodávky: Praha – Horoměřice

Detail projektu zde

Višňovka Horoměřice- Hanex

Projekt je tvořen šesti bytovými domy s označením A až F a společnou parkovou plochou. Dotčené území vymezují ulice Karla IV., Husova a Žižkova. V každém z domů je zpravidla 28 bytů od velmi žádaných dispozic 2+kk až po prostorné 4+kk, jejichž výměra se pohybuje od 40 m2 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkón.
Místo dodávky: Praha západ – Horoměřice

Detail projektu zde

Luis Legér House- Gartal

Developer Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Luis Legér House.

Bydlení na Novém Městě je snem každého, kdo má rád život ve velkoměstě. Střed Prahy zaručuje, že budete v úplném centru všeho dění a ani na vteřinu se tu nebudete nudit.
Byty na této prestižní adrese s výbornou dostupností se vyznačují vysokým životním standardem, tato část města je zároveň velmi bezpečná. V okolí na vás čeká spousta divadel, galerií, kaváren, luxusních restaurací, klubů nebo míst, kde se dá aktivně sportovat.
Místo dodávky: Praha 2 – Nové Město

Detail projektu zde

Rezidence Hloubětín- Gartal

Developer: Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Rezidence Hloubětín

Čeká na Vás 36 atypických slunných bezbariérových bytů a ateliérů ve variantách 1+kk až 3+kk, rozmístěných v 5 nadzemních podlažích s výtahem. Bytové jednotky budou provedené ve vysokém standardu „COMFORT“, ve výbavě s kvalitními plovoucími podlahami, dlažbou, obklady i sanitou. Velkou pýchou domu se stanou tři rozlehlé střešní byty s terasou. Součástí projektu dále budou tři komerční prostory v přízemí, které lze využít např. pro účely kavárny, čajovny, dětského koutku aj.
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

Detail projektu zde

Maison 1832 Lofts- Gartal

Developer Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Maison 1832 Lofts.

Projekt Maison 1832 Lofts, který nabízí 12 luxusních jednotek v nejvyšších patrech secesní budovy na Praze 2. Celý půdní prostor je citlivě navržen tak, aby nabízel mimořádné místo pro pohodlný život v centru hlavního města. Vybírat můžete z nabídky od účelných 1+kk až po prostorné mezonetové střešní ateliéry s plochou až 85 m2.
Místo dodávky: Praha 2 – Nové Město

Detail projektu zde

View Spořilov- Gartal

Developer: Gartal, Dodávka kuchyní do projektu View Spořilov.

V perspektivní a často vyhledávané lokalitě Prahy 4 – Záběhlice vyrůstá nový bytový dům s názvem View Spořilov. Jedinečná desetipodlažní budova nabídne celkem 68 účelně navržených bytů od 1+kk až po 3+kk a stane se tak novou dominantou tohoto místa.
Celá východní fasáda bude osazena nadstandardně velkými francouzskými okny. Kombinací skla a vysunutých balkonů vznikne vzdušná budova, která citlivě doplní stávající místo v ulici Choceradská.
Místo dodávky: Praha 4 – Záběhlice

Detail projektu zde

Park Corner- Gartal

Developer Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Park Corner.

Park Corner nabízí výjimečné bydlení v centru Starého Hloubětína, jen pár kroků od stanice metra B – Hloubětín. Naleznete zde 16 nových slunných bytů od velikosti 1+kk do 4(3)+kk s moderně řešenými dispozicemi.
Projekt Park Corner hned po svém představení získal dvě nejvyšší ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2019 a to Cenu architektů a Cenu veřejnosti. Budova svým tvarem chytře vyplňuje místo v původní zástavbě Hloubětína a nabízí obyvatelům soukromí od ruchu velkoměsta.
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

Detail projektu zde

Resort POD ŠPIČÁKEM – Resort Smržovka s.r.o.

Developer: Resort Smržovka s.r.o., Dodávka kuchyní do projektu RESORT POD ŠPIČÁKEM.

Apartmánový dům je třípodlažní novostavba s 15 apartmány na prodej. Stavebně architektonické řešení respektuje okolní horské prostředí, odpovídá nejmodernějším trendům a splňuje vysoké nároky na ekonomiku provozu novostavby. V dispozici suterénu budovy je umístěna dvojgaráž.

V areálu se nachází deset chalup se stylovým dřevěným obložením. Ke každé chalupě patří parkovací místo, předzahrádka, veranda a místo na uložení dřeva, kterým si zatopíte ve svých krbových kamnech.

Místo dodávky: Albrechtice v Jizerských horách

Detail projektu zde

Tuchoměřické zahrady- Gartal

Developer Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Tuchoměřické zahrady.

Výjimečný bytový komplex Tuchoměřické zahrady vyrůstá v překrásné a klidné lokalitě na západním okraji Prahy v obci Tuchoměřice. První etapa výstavby zahrnuje 2 budovy, ve kterých se nachází 32 bytů. Třetí bytový dům vzniká v rámci druhé etapy a nabídne dalších 14 bytů od velikosti 2+kk až po nadstandardní rodinné 5+kk, z nichž si vyberou ti, kteří preferují prostorné byty.
Místo dodávky: Tuchoměřice – Praha západ

Detail projektu zde

Domy Klecany- Bydlení – Kasárna, s.r.o.

Developer Bydlení – Kasárna, s.r.o. , Dodávka kuchyní do projektu DOMY KLECANY.

Nový projekt 12 rodinných dvojdomů se zahradami vyrůstá v blízkosti Prahy, v jihovýchodní části Klecan – oblíbeného města na břehu Vltavy.
Místo dodávky: Klecany

Detail projektu zde

Harfa Yard- Gartal

Developer Gartal, Dodávka kuchyní do projektu Harfa Yard.

Harfa Yard nabídne celkem 28 bytů od velikosti 1+kk až po 4+kk. Většina bytů bude mít balkon nebo lodžii a byty v posledním patře střešní terasy. Díky umístění bytového domu, budete mít parky, dětská hřiště, nákupní centrum a posilovny na dosah ruky. Ke stanici metra B – Českomoravská je to jen 2 minuty chůze od domu.
Místo dodávky: Praha 9 – Libeň

Detail projektu zde

Maison Ořechovka- PENTA

Developer PENTA Real Estate , Dodávka kuchyní do projektů Maison – Ořechovka.

MAISON Ořechovka bude tvořen osmi viladomy. Jejich realizace je rozdělena do dvou etap. V každé z nich se staví 4 viladomy se společnými podzemními garážemi a sklepními prostory. Výstavba I. etapy byla zahájena na jaře 2019 a její dokončení se plánuje na konec roku 2020. Výstavba II. etapy začala na jaře 2020 a její dokončení se plánuje na prosinec 2021

Detail projektu zde

Nová Úpická- GALSTIAN

Developer GALSTIAN, Dodávka kuchyní do projektu Nová Úpická.

Nízkoenergetický bytový dům
Místo dodávky: Praha 14 – Dolní Počernice

Detail projektu zde

PARVI Cibulka- YIT

Developer YIT, Dodávka kuchyní do projektů Parvi-Cibulka.

Projekt zahrnuje 149 moderních, nízkoenergetických a komfortních bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk v několika variantách, takže můžete volit bydlení zcela podle svých představ. Byty se budou pyšnit překrásnými výhledy na Prahu nebo do sousedního přírodního parku.
Místo dodávky: Praha 5 – Košíře

Detail projektu zde

RANTA Barrandov- YIT

Developer YIT, Dodávka kuchyní do projektu Ranta- Barrandov.

Ve výstavbě je již i druhá etapa, která nabídne celkem 118 jednotek v dispozici 1+kk až 5+kk. Nejmenší z nich má plochu 28 m2, největší byt 215 m2. Dokončení těchto čtyř bytových domů čtvrtletí roku 2021.
Místo dodávky: Praha 5 – Barrandov

Detail projektu zde

SUOMI Hloubětín – YIT

Developer YIT, Dodávka kuchyní do projektů Suomi – Hloubětín.

(Lahti – 104 bytových jednotek, Salo – 101 bytových jednotek, Porvoo – 60 bytových jednotek, Pori – 82 bytových jednotek)
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

Detail projektu zde

KORU Vinohradská- YIT

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektu Koru- Vinohradská, 59 bytových jednotek
Místo dodávky: Praha 10 – Strašnice

AALTO Cibulka – YIT

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektu Aalto- Cibulka, 250 bytových jednotek
Místo dodávky: Praha 5 – Cibulka

Waltrovka – Penta Investment

Developer Penta Investment.

Dodávka do projektu Waltrovka,
Místo dodávky: Praha 5 – Jinonice

Prohlédněte si vzorový byt

V TOWER- PSJ Investment

Developer PSJ Investment.

Dodávka do projektu V TOWER,
Místo dodávky: Praha 4 – Pankrác

Prohlédněte si vzorový byt

OAKS Prague – Arendon Development Company a.s.

Developer Arendon Development Company a.s.

Dodávka do projektu Oaks Prague,
Místo dodávky: Praha Východ – Nebřenice

SUOMI Hloubětín – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektů Suomi – Hloubětín
(Turku- 106 bytových jednotek, Oulu- 90 bytových jednotek, Espoo – 149 bytových jednotek)
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

KOIVU Zličín – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektu Koivu – Zličín, 160 bytových jednotek
Místo dodávky: Praha 5 – Zličín

Živé Letňany – Landia

Realizovaný projekt

Developer Landia.

Dodávka do projektu Živé Letňany
Místo dodávky: Praha 9 – Letňany

TALO Kavalírka – YIT

Realizované projekty

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektu Talo – Kavalírka, 98 bytových jednotek
Místo dodávky: Praha 5 – Pod Kavalírkou

Rajský Vrch II – Landia

Realizovaný projekt

Developer Landia.

Dodávka kuchyní do projektu Rajský Vrch
Místo dodávky: Praha 9 – Černý Most

Prohlédněte si vzorový byt

KOTI Hyacint – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT.

Dodávka kuchyní do projektu Koti Hyacint
Místo dodávky: Praha 12 – Modřany

Rezidence Park Nikolajka – Central Group

Realizovaný projekt

Developer Cetral Group.

Dodávka kuchyní do projektu rezidence Nikolajka
Místo dodávky: Praha 5 – Smíchov

Rezidence U Muzea – Central Group

Realizovaný projekt

Developer Central Group.

Dodávka kuchyní do projektu rezidence U Muzea
Místo dodávky: Praha 2 – Vinohrady

Nové Chabry II – Star Group

Realizovaný projekt

Developer Star Group.

Dodávka kuchyní do projektu Nové Chabry
Místo dodávky: Praha 8 – Chabry

Panorama Kyje – Ekospol

Realizovaný projekt

Developer Ekospol.

Dodávka kuchyní do projektu Kyje
Místo dodávky: Praha 9 – Kyje

2015 – 2017 Nové Chabry – StarGroup

Realizovaný projekt

Developer StarGroup.

Dodávka kuchyní do projektu Nove Chabry
Místo dodávky: Praha 8 – Dolní Chabry

2015 – 2016 Rajský vrch – Landia

Realizovaný projekt

Developer Landia.

Dodávka kuchyní do projektu Rajský vrch
Místo dodávky: Praha 9 – Černý Most

Drahobejlova

Realizovaný projekt

Developer Palmer Capital.

Dodávka kuchyní do projektu Rezidence Drahobejlova
Místo dodávky: Praha 9 – Libeň

2015 Byty Kyje – PMS

Realizovaný projekt

Developer PMS Poděbrady.

Dodávka kuchyní do projektu Byty Kyje
Místo dodávky: Praha 9 – Kyje

2015 Green Motol – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT Stavo.

Dodávka kuchyní do projektu Green Motol
Místo dodávky: Praha 5 – Motol

2014-2015 Panorama Kyje – Ekospol

Realizovaný projekt

Developer Ekospol.

Dodávka kuchyní do projektu Panorama Kyje
Místo dodávky: Praha 9 – Kyje

2014 Koti Braník – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT Stavo.

Dodávka kuchyní do projektu Braník
Místo dodávky: Praha 8 – Troja

2013 Koti Troja – YIT

Realizovaný projekt

Developer YIT Stavo.

Dodávka kuchyní do projektu Koti Troja
Místo dodávky: Praha 8 – Troja

2013 Kejřův Park 2 – StarGroup

Realizovaný projekt

Developer StarGroup.

Dodávka kuchyní do projektu Kejřův Park druhá vlna
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

2012 Kejřův Park – StarGroup

Realizovaný projekt

Developer StarGroup.

Dodávka kuchyní do projektu
Místo dodávky: Praha 9 – Hloubětín

2011-2012 Libuš – Sicom

Realizovaný projekt

Developer SICOM.

Dodávka 14 kuchyní do projektu
Rok 2011-2012 Hodnota dodávky: 3.13 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 4 – Libuš

2011 Oaza Michle – SOGEPROM

Realizované projekty

Developer: SOGEPROM.

Dodávka 11 kuchyní do projektu
Rok 2011 Hodnota dodávky: 3.61 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 4 – Michle

2010-2013 Prokopský vrch – RS Nemovitosti

Realizovaný projekt

Developer: RS nemovitosti.

Dodávka 26 kuchyní do projektu
Rok 2010-2013 Hodnota dodávky: 4.9 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 13

2010-2013 Modřanský háj – AVESTUS

Realizovaný projekt

Developer: AVESTUS.

Dodávka 16 kuchyní do projektu
Rok 2010-2013
Hodnota dodávky: 3.16 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 4 – Modřany

2008-2013 Prosek Point – J&T Real Estate

Realizovaný projekt

Developer: J&T real estate cz.

Dodávka 40 kancelářských kuchyní
Od roku 2008 do 2013
Hodnota dodávky: 3.35 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 9 – Prosek

2007-2008 Sicom – Prosek

Realizovaný projekt

Developer SICOM.

Dodávka 78 kuchyní do projektu
Rok 2007-2008
Hodnota dodávky: 12.12 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 9 – Prosek

2007-2010 Sicom – Mělník

Realizovaný projekt

Developer: SICOM.

Dodávka 17 kuchyní do projektu
Rok 2007-2010
Hodnota dodávky: 3.35 mil. Kč
Místo dodávky: Mělník

2007 Zahradní čtvrť – Wadia

Realizovaný projekt

Developer: WADIA.

Dodávka 30 kuchyní do projektu
Rok 2007
Hodnota dodávky: 5.89 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 5 – Zbraslav (mimo jiné i dodávka kuchyní do soutěže Miss ČR)

2006-2007 Chýně – OXES

Realizovaný projekt

Developer OXES.

Dodávka 32 kuchyní do projektu
ok 2006-2007
Hodnota dodávky: 3.12 mil. Kč
Místo dodávky: Chýně

2005 Paříž – ZÚ – MZV

Realizovaný projekt

Ministerstvo zahraničních věcí.

Dodávka kuchyní
Rok 2005

2004 Dubeč – SICOM

Realizovaný projekt

Developer SICOM.

Dodávka 35 kuchyní do projektu
Rok 2004
Hodnota dodávky: 5.52 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 10 – Dubeč

2003 Kulatý Chodovec – P+T

Realizovaný projekt

Developer: Hl. město Praha, P+T s.r.o., Skanska.

Dodávka kuchyní do všech 426 bytů v průběhu 6 měsíců, rok 2003
Hodnota dodávky: 49.56 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 4 – Chodov

2003 Liboc II – SICOM

Realizovaný projekt

Developer: SICOM.

Dodávka 19 kuchyní do projektu
Rok 2003
Hodnota dodávky: 3.89 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 6 – Liboc

2002 Liboc – SICOM

Realizovaný projekt

Developer: SICOM.

Dodávka 19 kuchyní do projektu
Rok 2002
Hodnota dodávky: 3.56 mil. Kč
Místo dodávky: Praha 6 – Liboc

Stáhněte si katalog Developerské projekty

Stáhnout   Další katalogy