Přeskočit na hlavní obsah

Proč HANÁK

HANÁK
Interior Concept

Vyrobíme vám nábytek do každé části interiéru v nejvyšší kvalitě, jednotném designu, materiálovém a barevném provedení, a to včetně interiérových dveří.

Jeden domov. Jedna značka. To je HANÁK Interior Concept.
 

Interior Concept

Rodinná tradice od roku 1926

„Jsme přesvědčeni, že kvalita je budoucností naší firmy.“ Ing. Stanislav Hanák

1926

Josef Hanák

Josef Hanák zakládá živnost na výrobu zakázkového nábytku. Od počátku neustupuje z kvality zpracování a dostává se tak do povědomí velkých osobností jeho doby. Vyrábí nábytek například do vily Tomáše Bati ve Zlíně  a vytváří tak základy pro budoucí tradici rodinné firmy.

1990

Obnovení rodinné tradice

Syn Josefa Hanáka, Ing. Stanislav Hanák s manželkou Marií a jejich dětmi zakládají firmu SH Kroměříž. V dílně o velikosti 500 m2 se z počátku vyrábí zejména předsíňové stěny, stoly a komody z masivní borovice.

2000

HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Významným milníkem pro rodinu se stává rok 2000, kdy se firma mění na akciovou společnost, rozšiřuje prodejní síť v České republice a postupně expanduje na další zahraniční trhy.

2020

30 let prémiové kvality

Společnost slaví 30 let od znovuobnovení rodinné tradice. Zkušenosti jsou předávány dnes již  4.generaci Hanáků. Hlavní myšlenka však zůstává stále stejná: „Jsme přesvědčeni, že kvalita je budoucností naší firmy.“

Ing. Stanislav Hanák

Od návrhu po realizaci

Idea

Vytváříme pro vás domov. Naši architekti a designéři na základě vašich preferencí navrhnou ideální model nábytku ve správné kombinaci materiálů a barev tak, aby byl interiér dokonale sladěn a naplňoval veškeré vaše potřeby. Správná ergonomie je samozřejmostí.

Vizualizace

Vizualizace, která odráží budoucí realitu. Vypracujeme pro vás reálný obraz vašeho vysněného interiéru. Sebemenší drobnost doladíme do výsledné podoby. Detail dělá celek.

Realizace

Realizační fáze v režii našich profesionálních montážních týmu jde ruku v ruce s detailním návrhem architekta. Vzniká reálný interiér, kdy se jednotlivé části našeho vysoce kvalitního nábytku spojují v celek, který vytváří váš domov. Jeden domov. Jedna značka. 

Nejmodernější technologie na jednom místě

Nejmodernější závod na výrobu nábytku v ČR

Technologický náskok a výrobní kapacity nám umožňují realizovat, jak individuální, tak i velkosériovou výrobu pro developerské projekty.

Jsme jednou z nejkomplexněji a nejmoderněji vybavených společností na výrobu nábytku v Evropě. 

Centrum pro aplikaci NANO laků

Nejmodernější lakovací centrum pro aplikaci NANO laků v Evropě zajišťuje nejkvalitnější povrchovou úpravu nábytku, bez sebemenšího lidského zásahu při procesu lakování.

Lakování probíhá pod dohledem tisíců speciálních senzorů, dohlížejících na maximální přesnost výroby. 

Délka lakovacího centra činí 50 metrů. 

Robotické lakování

Pouze robotické lakování zajistí rovnoměrný nástřik laku na každou část nábytkové dílce, čímž vzniká dokonale lakovaný a odolný povrch.

Transparentní či pigmentové NANO laky aplikujeme od hlubokého 5% matu až po 100% vysoký lesk.

Montážní robotická linka

Místo, kde z jednotlivých částí vznikají kompletní celky.

Technologie robotické kompletace nábytku zajišťuje dokonalé sestavení modulů nábytku na setinu milimetru. Přesnost při kompletaci se projeví ve výsledném vzhledu a funkčnosti nábytku po montáži díla.

 

Prémiová kvalita
a udržitelnost

„Design a kvalita generacím" - motto, kterým se řídíme po celou dobu podnikání. Vyrábíme kvalitní a udržitelný nábytek, jehož životnost přesahuje jeho případné morální zastarání.

Náš nábytek se dědí z generace na generaci a tím přispíváme obrovským dílem k dnes často diskutovanému tématu ekologie a udržitelnosti. 

Na přírodě nám velmi záleží, proto vyrábíme výrobky, které vám slouží desítky let. 

Zdravotní nezávadnost

Na vašem zdraví nám záleží, proto již od 90. let bojujeme proti úniku rakovinotvorného formaldehydu z nábytku do ovzduší interiéru.

Přesně definujeme povahu vstupních materiálů a každou část nábytku olepujeme technologií SLIM-LINE, čímž zamezujeme úniku, byť zanedbatelného množství formaldehydu do ovzduší.

Opakovaně dosahujeme výsledků, které jsou několikanásobně pod stanovenou normou EU.